Makseviisid

Pangalink

Swedbank  Maksekeskus  SEB  Luminor  LHV  Coop  Danske

Kiire ja turvaline makseviis. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse teid peale tellimuse vormistamist teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Pangalingi kaudu maksmine on kiire ja turvaline. Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. E-poe ja panga vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte.

Tähelepanu! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning teie tellimuse täitmine viibib asjatult.

Ettemaksu arve

Arve

Lahendus klientidele, kes kasutavad internetipangas koodikaarte ning kelle päevane makselimiit on seetõttu piiratud. Kui valite selle makseviisi, siis saadame teile pärast tellimuse kinnitamist e-postiga arve. Arve võite tasuda ühekorraga või mitmes osas.

Tähelepanu! Arve tasumisel palume teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada oma arve või tellimuse number - see kiirendab ja lihtsustab oluliselt teie tellimuse täitmist.

Järelmaks

Liisi  Bigbank  Inbank

Järelmaks on lihtne ja kiire viis osta vajalikke kaupu ja teenuseid. Järelmaksuga on taskukohased ka suuremad ostud. Järelmaksuga ostmiseks peab ostukorvi summa olema minimaalselt 50 eurot. Kuni 5-aastane maksetähtaeg annab võimaluse leida endale sobiv kuumakse. Kui soovite maksta oma tellimuse eest järelmaksuga, siis täitke palun taotlus.

Järelmaksu taotlus ja tingimused.